GORILLA MULTIFLUX 153 SYNERGIC NOGAS
Malý zvárací stroj špeciálne vyvinutý pre trubičkový zvárací drôt pre aplikácie zvárania bez ochranného plynu (bez použitia fľaše).
Doprava ZDARMAuž od 160 €
Zváračky skladomExpresné vybavenie objednávok
Odborné poradenstvoodborní pracovníci Vám vždy poradia
Kamenné predajnekamenná predajňa v Detve
Malý zvárací stroj špeciálne vyvinutý pre trubičkový zvárací drôt pre aplikácie zvárania bez ochranného plynu (bez použitia fľaše).
Samotný zdroj váži iba niečo cez 6 kg a umožňuje ľahkú prenosnosť a ľahkú inštaláciu, čo z neho robí ideálny zvárací stroj pre menšie zákazkové opravy a údržbu.
Zváračka okrem FLUX drôtu dokáže zvárať aj obalenou elektródou MMA, a metódou TIG.
SET OBSAHUJE:
- zvárací sdroj Multiflux 153
- sada zv. káblov pre elektródu MMA s dĺžkou 2m/16mm2,
- napevno zabudovaný zvárací horák FIXigrip 150 - 2,2m
- Cievka drôtu 0,9mm 1 kg
#technicke-informacie#
Zaťažovateľ 100 %: 88 A
Zaťažovateľ 35 %: 140 A
Napájacie napätie (V): 230 V
Priemer elektród: 1,6 - 3,2 mm
Priemer drôtu: 0,8-0,9 mm trubičkový
Rozmer: 32,5x16,5x22,5 cm
Prúd: 50-140 A
Koncovky pre zváracie káble/TIG horák: 10-25
#technicke-informacie-koniec#
Dodatočné parametre
Kategória: | Zváračky na trubičkový FLUX drôt |
---|---|
Hmotnosť: | 6 kg |
Metóda zvárania: | Multifunkčné zváračky |
Značka: | Iweld |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Maďarská spoločnosť, ktorá vyrába zváracie stroje a príslušenstva vysokej kvality za priateľské ceny.
IWELD Kft je spoločnosť, ktorá prostredníctvom svojich partnerov je schopná byť konkurencie schopnou a hlavne zabezpečiť efektívne a ekonomické riešenie. Či už ide o priemyselnú produkciu, alebo len drobné zámočnícke (domáce) práce. Ich produkty sú vysoko kvalitné od tých najmenších po tie najväčšie. Stroje vyrábajú v Európe, USA a samozrejme aj ďaleký východ. Kontinuálna kontrola kvality, vývoj produktov spolu s ich dodávateľmi je najdôležitejšou súčasťou ich každodennej práce. 100% maďarská spoločnosť od svojho založenia v roku 2006 neustále rastie a uzavrela obchodné roky len so ziskom. Ich dlhodobá stratégia je vyrábať KVALITU.